Ochrana soukromí

Úvod

Ortodoncie Zavadová se zavazuje chránit soukromí našich klientů a respektuje vaše právo na ochranu osobních údajů. Tato politika ochrany soukromí vysvětluje, jaké údaje shromažďujeme, jak je používáme a jak jsou chráněny. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prioritou a snažíme se zajistit nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti.

Shromažďování osobních údajů

Při poskytování našich služeb shromažďujeme různé typy informací. To zahrnuje, ale není omezeno na, vaše jméno, kontakt, historii léčby, informace o zdravotním stavu a jakékoli další údaje, které nám sami poskytnete. Tyto informace jsou nezbytné pro poskytování našich služeb a péče o vaše zdraví zubů a ústní dutiny.

Užití osobních údajů

Shromážděné informace využíváme k poskytování zdravotních služeb, informování o nových technologiích či službách, zlepšování našich služeb, a účtování. Dbáme na to, aby byly vaše údaje používány v souladu se zákony a etickými principy naší praxe.

Bezpečnost a ochrana údajů

Přijímáme nezbytná bezpečnostní opatření k ochraně vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. Používáme moderní technologie a metody, které zajišťují vysoký standard bezpečnosti a confidentiality vašich dat. Vrámci této politiky pravidelně revizuji a aktualizují naše bezpečnostní protokoly a procesy.

Přístup a oprava údajů

Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, které máme uloženy a můžete požadovat jejich opravu nebo aktualizaci. Pro tyto účely se můžete kdykoli obrátit na naši kliniku prostřednictvím emailu na [email protected].

Kontaktovat můžete

Ortodoncie Zavadová
Jana Novotná
Husova 888/5, 602 00 Brno-střed

    Napsat komentář